2plus2 Szkoła Matematyki zaprasza na zajęcia w Olsztynie
(ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7)

2+2 Standard

Jeden z naszych najpopularniejszych programów nauczania. Praca na bieżąco jest podstawą zajęć. Z przyjemnością pomagamy przygotować się do sprawdzianu, zrozumieć trudniejsze tematy, rozwiązać wspólnie niezrozumiałe zadanie domowe czy nadrobić zaległości.

5++ Matematyka dla prymusów

Uczeń wykazuje zdolności matematyczne i z ochotą bierze udział w konkursach? Chętnie pomożemy. Od lat przygotowujemy uczniów do Mata, Kangurka, Alfika czy konkursów organizowanych przez publiczne placówki. Zmarnowany potencjał to najgorsze co może być!

2+2 S.O.S

Długotrwała choroba spowodowała braki? Poważne problemy z matematyką? Brak efektów pomimo długich godzin spędzonych nad nauką? Niezależnie jaki jest powód nienajlepszej sytuacji w szkole, chętnie pomożemy to naprawić ☺

2+2 Egzamin

Jeżeli matura jest hasłem które słyszysz przynajmniej kilka razy każdego dnia, a kwiecień zawiera tylko jedno wydarzenie, jakim jest egzamin gimnazjalny – pomożemy. Co roku przygotowujemy setki maturzystów i gimnazjalistów w całej Polsce, aby mogli kontynuować naukę w miejscu które wymarzyli!

Zapisz się!LUB ZADZWÓN:

600 078 920

Chcesz wiedzieć więcej?

Naszą misją jest poszerzanie wiedzy matematycznej dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz zarażanie ich pasją do matematyki. Pokazujemy uczniom, że matematykę da się lubić!

Nasze zajęcia są dostępne dla każdego – od ucznia, który potrzebuje wsparcia w zrozumieniu programu szkolnego, do geniusza matematycznego który bierze udział w konkursach oraz olimpiadach. Pracujemy w dni robocze od godziny 15:00 do 19:00, co umożliwia pogodzenie naszych zajęć czy innymi aktywnościami pozalekcyjnymi...

Nasze zajęcia odbywają się w kameralnych, trzy lub czteroosobowych grupach, ale z każdym uczniem pracujemy indywidualnie, wg jego potrzeb i wg dobranego dla niego zakresu materiału. Realizujemy prawdziwe potrzeby uczniów i ich rodziców, dobieramy program indywidualnie dla ucznia.
E-mail: info@2plus2.edu.pl

Szczegóły

Odpłatność:
1h w tygodniu - 95zł miesięcznie
2h do 3h w tygodniu - od 150 do 210zł miesięcznie
4h w tygodniu - 260zł miesięcznie
kurs maturalny (2+2 Egzamin Maturalny) 4 godziny zegarowe w tygodniu - 250zł miesięcznie

Lokalizacja:
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7, lok. 19 I piętro (DH Gracja)

Nasze inne zajęcia: